














Women's Sunshine Denim Monogram Bag Pink
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Denim |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 21cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Slight discolouration to the denim on the back and to the interior. |
| SKU | 348418 |
$211.81
Original: $605.17
-65%Women's Sunshine Denim Monogram Bag Pink—
$605.17
$211.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Denim |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 21cm |
| Width | 31cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Slight discolouration to the denim on the back and to the interior. |
| SKU | 348418 |























