









Women's Tatie Down Jacket Black Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 337502 |
$118.99
Original: $339.98
-65%Women's Tatie Down Jacket Black Size 1 / UK 10—
$339.98
$118.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 337502 |























