













Women's Tessuto Handbag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 10.5cm |
| SKU | 344344 |
$299.19
Women's Tessuto Handbag Black—
$299.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 10.5cm |
| SKU | 344344 |























