







Women's Tessuto Nylon Hobo Handbag Beige
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 337105 |
$271.99
Women's Tessuto Nylon Hobo Handbag Beige—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 337105 |























