












Women's The Baneto Bag Beige
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 334145 |
$109.47
Original: $312.78
-65%Women's The Baneto Bag Beige—
$312.78
$109.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 334145 |























