












Women's The Knot Chiquito Bag Pink
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 13cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 347208 |
$85.68
Original: $244.79
-65%Women's The Knot Chiquito Bag Pink—
$244.79
$85.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jacquemus |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 13cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 347208 |























