





Women's The Savana Dance Scarf Yellow
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Yellow |
| Height | 180cm |
| Width | 168cm |
| SKU | 342260 |
$183.25
Original: $523.57
-65%Women's The Savana Dance Scarf Yellow—
$523.57
$183.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Yellow |
| Height | 180cm |
| Width | 168cm |
| SKU | 342260 |























