













Women's Uptown Chain Wallet Grain De Poudre Bag Khaki
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Khaki |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 364004 |
$1,074.35
Women's Uptown Chain Wallet Grain De Poudre Bag Khaki—
$1,074.35
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Khaki |
| Height | 13cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 364004 |























