









Women's Uptown Pouch Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 364261 |
$557.57
Women's Uptown Pouch Black—
$557.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 364261 |























