









Women's Varenne Avenue Quad Bag Pink
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 14cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 361355 |
$278.79
Women's Varenne Avenue Quad Bag Pink—
$278.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 14cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 361355 |























