









Women's Vernis Leather Brea Mm Bag Yellow
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Yellow |
| Height | 26cm |
| Width | 36.5cm |
| Depth | 13.5cm |
| SKU | 331248 |
$482.78
Women's Vernis Leather Brea Mm Bag Yellow—
$482.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Yellow |
| Height | 26cm |
| Width | 36.5cm |
| Depth | 13.5cm |
| SKU | 331248 |























