









Women's Vernis Leather Elise Trifold Wallet Navy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 10.5cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 352588 |
$81.60
Women's Vernis Leather Elise Trifold Wallet Navy—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 10.5cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 352588 |























