








Women's Vintage Down Jacket Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 95cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Item submitted as very good however, small hole on left sleeve and some light marks - as pictured. |
| SKU | 332485 |
$88.40
Women's Vintage Down Jacket Black Size 2 / UK 12—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 95cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Item submitted as very good however, small hole on left sleeve and some light marks - as pictured. |
| SKU | 332485 |























