










Women's Vintage Gg Monogram Messenger Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 326404 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Women's Vintage Gg Monogram Messenger Bag Brown—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 25cm |
| Width | 23.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 326404 |























