









Women's Vintage Plaque Logo Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 15.5cm |
| Width | 15.5cm |
| Depth | 5.5cm |
| Comments | Bag is slightly faded in color, and there is minor tarnishing to the chain. |
| SKU | 323335 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Women's Vintage Plaque Logo Bag Black—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 15.5cm |
| Width | 15.5cm |
| Depth | 5.5cm |
| Comments | Bag is slightly faded in color, and there is minor tarnishing to the chain. |
| SKU | 323335 |























