











Women's Vintage Suede Web Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 331909 |
$353.58
Women's Vintage Suede Web Bag Black—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 331909 |























