














Women's Vinyl Kelly Souvenir De L'Exposition 1997 Bag White
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Plastic |
| Colour | White |
| Height | 27cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Light scratches to the plastic. |
| SKU | 342877 |
$421.58
Women's Vinyl Kelly Souvenir De L'Exposition 1997 Bag White—
$421.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Plastic |
| Colour | White |
| Height | 27cm |
| Width | 39cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Light scratches to the plastic. |
| SKU | 342877 |























