








Women's Vitello Daino Handbag Grey
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 14.5cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 332361 |
$145.17
Original: $414.78
-65%Women's Vitello Daino Handbag Grey—
$414.78
$145.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 14.5cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 332361 |























