









Women's Vitello Phenix Bag Brown
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 326748 |
$1,094.75
Women's Vitello Phenix Bag Brown—
$1,094.75
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 326748 |























