









Women's Voyager Travel Bag Orange
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Height | 34cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Item has some light marks, please see to images. |
| SKU | 310114 |
$133.27
Original: $380.78
-65%Women's Voyager Travel Bag Orange—
$380.78
$133.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Height | 34cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Item has some light marks, please see to images. |
| SKU | 310114 |























