










Women's Web Stripe Shoulder Bag Navy
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Navy |
| Height | 16.5cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 326136 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Women's Web Stripe Shoulder Bag Navy—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Navy |
| Height | 16.5cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 326136 |























