










Women's Willow Tote Bag Black
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 363034 |
$183.25
Original: $523.57
-65%Women's Willow Tote Bag Black—
$523.57
$183.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mulberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 12cm |
| SKU | 363034 |























