







Men's Diagonal Raised Joggers Khaki Size L
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Waist | 40.5cm |
| Inner Leg | 74cm |
| SKU | 337415 |
$122.39
Men's Diagonal Raised Joggers Khaki Size L—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Waist | 40.5cm |
| Inner Leg | 74cm |
| SKU | 337415 |





















