











Men's Lens Down Jacket Red Size IT 44 / XS
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 295695 |
$74.80
Men's Lens Down Jacket Red Size IT 44 / XS—
$74.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 64.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 295695 |





















