










Men's Plain Polo Shirt Yellow Size XL
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Comments | Stains and discoloration to the item. One small hole to the right bottom seam. |
| Length | 68cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Shoulder To Shoulder | 44cm |
| SKU | 292603 |
$13.60
Men's Plain Polo Shirt Yellow Size XL—
$13.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Comments | Stains and discoloration to the item. One small hole to the right bottom seam. |
| Length | 68cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Shoulder To Shoulder | 44cm |
| SKU | 292603 |





















