










Women's Cc Logo Wallet Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Slight scratch to logo. |
| SKU | 308903 |
$59.50
Original: $169.99
-65%Women's Cc Logo Wallet Black—
$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Slight scratch to logo. |
| SKU | 308903 |





















