













Women's Vintage Nylon Logo Strap Belt Bag Cream
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Cream |
| Height | 15cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | 1997-1999 Production Year. Staining to corners shown as pictured. |
| SKU | 323261 |
$237.99
Women's Vintage Nylon Logo Strap Belt Bag Cream—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Cream |
| Height | 15cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | 1997-1999 Production Year. Staining to corners shown as pictured. |
| SKU | 323261 |





















