







Women's Chain Link Cashmere Top Cream Size XS
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | XS |
| Material | Cashmere |
| Colour | Cream |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | Size 38 UK6 |
| SKU | 323297 |
$299.19
Women's Chain Link Cashmere Top Cream Size XS—
$299.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | XS |
| Material | Cashmere |
| Colour | Cream |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| Comments | Size 38 UK6 |
| SKU | 323297 |





















