








Men's Camo Print Hoodie White Size XL
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 366190 |
$156.39
Men's Camo Print Hoodie White Size XL—
$156.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 366190 |





















