







Men's Star Patch Varsity Jacket Blue Size XS
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 326653 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Star Patch Varsity Jacket Blue Size XS—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 326653 |





















