








Men's Shark Print T-Shirt Black Size L
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 360303 |
$54.40
Men's Shark Print T-Shirt Black Size L—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 360303 |





















