







Men's Camo Shark Jumper Khaki Size L
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 326389 |
$129.19
Men's Camo Shark Jumper Khaki Size L—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 326389 |





















