







Men's Distressed Logo Sweatshirt Grey Size IT 52 / UK XL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 60.5cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| Comments | Marks to the item. |
| SKU | 307034 |
$9.52
Original: $27.20
-65%Men's Distressed Logo Sweatshirt Grey Size IT 52 / UK XL—
$27.20
$9.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 60.5cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| Comments | Marks to the item. |
| SKU | 307034 |





















