








Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size IT 50 / UK L
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 47.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 305702 |
$61.20
Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size IT 50 / UK L—
$61.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 47.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 305702 |





















