






Women's Snake Skin Thin Belt Blue Size Waist 30"
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 30" |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Comments | 73cm |
| SKU | 299031 |
$34.00
Women's Snake Skin Thin Belt Blue Size Waist 30"—
$34.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 30" |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Comments | 73cm |
| SKU | 299031 |





















