














Women's Miss Babette Handbag Gold
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Gold |
| Height | 26cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Minor marks. |
| SKU | 314245 |
$142.79
Women's Miss Babette Handbag Gold—
$142.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Gold |
| Height | 26cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Minor marks. |
| SKU | 314245 |





















