








Men's Lens Logo Hoodie Khaki Size XS
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 363895 |
$210.79
Men's Lens Logo Hoodie Khaki Size XS—
$210.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 363895 |























