







Men's Lens OverShirt Navy Size L
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 361003 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Lens OverShirt Navy Size L—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 361003 |























