







Men's Lens Sweatshirt Khaki Size XXL
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 345336 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Lens Sweatshirt Khaki Size XXL—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| SKU | 345336 |























