








Men's Logo Print Hoodie Black Size L
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Item showing light signs of fading. |
| SKU | 349123 |
$68.00
Men's Logo Print Hoodie Black Size L—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Item showing light signs of fading. |
| SKU | 349123 |























