









Women's 11.12 Mini Double Flap Bag Brown
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Tweed |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 364470 |
Original: $4,555.78
-65%$4,555.78
$1,594.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Tweed |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 364470 |























