













Women's 2022 Coconing Flap Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16.5cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 358482 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 16.5cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 358482 |























