












Women's 22 Backpack White
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 35cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 367607 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 35cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 367607 |























