










Women's 23N Dress Top Navy Size L
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | FR40/UK12 RRP £2550 |
| SKU | 366205 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | FR40/UK12 RRP £2550 |
| SKU | 366205 |























