












Women's 2.55 Reissue Flap Patent Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 18.5cm |
| Width | 28.5cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | 2008-2009 Production. |
| SKU | 340679 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 18.5cm |
| Width | 28.5cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | 2008-2009 Production. |
| SKU | 340679 |























