












Women's Bon Bon Tote Strass Embelished Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Three rhinestones missing and mark on the patent. |
| SKU | 365516 |
Original: $686.77
-65%$686.77
$240.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Three rhinestones missing and mark on the patent. |
| SKU | 365516 |























