













Women's Boy Purse Red
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 7.5cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Very minor discolouration on the corners. |
| SKU | 355141 |
$258.39
Women's Boy Purse Red—
$258.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 7.5cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Very minor discolouration on the corners. |
| SKU | 355141 |























