















Women's Calfskin 22 Backpack Grey
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 37cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 364968 |
$3,658.22
Women's Calfskin 22 Backpack Grey—
$3,658.22
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 37cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 364968 |























