








Women's Cashmere Silk Scarf Multi-Coloured
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cashmere |
| Colour | Multi-Coloured |
| Height | 134cm |
| Width | 134cm |
| SKU | 367272 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Cashmere |
| Colour | Multi-Coloured |
| Height | 134cm |
| Width | 134cm |
| SKU | 367272 |























