














Women's Casual Rock Airlines Grained Calfskin Backpack Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Production date of: 2016-2017. Hardware stickers are still on. |
| SKU | 352186 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Production date of: 2016-2017. Hardware stickers are still on. |
| SKU | 352186 |























